Yellobar je seznamka, která je ryze česká a zároveň deklaruje, že neobsahuje žádné měsíční poplatky. Jak se na ní seznámit a s kým?

Jednoduchá registrace v doprovodu placených služeb

Seznamka Yellobar obecně deklaruje, že se jedná o seriózní portál určený zájemcům o vážný vztah. Nicméně svým uživatelům ponechává stále značnou svobodu v tom, koho a za jakým účelem osloví. Vybrat si tak dle vzájemných sympatií můžete protějšek pro vážný vztah i nezávazný flirt, ale i nové přátele. Prostor pro seznámení je navíc otevřen všem bez ohledu na sexuální orientaci.

VIP účet na seznamce Yellobar

Ovšem pozor, seznamka není zcela bezplatná. Výhodou je ale to, že po vás nebude chtít žádný paušální poplatek, zaplatíte pouze jednorázově 299 Kč. Registrace je velmi jednoduchá a obsahuje pouze 4 kroky.

Ušetří vás tedy zdlouhavého vyplňování různých dotazníků. Na začátku především vyplníte svůj e-mail pro kontrolu, zda jste reálný uživatel. Dále si zvolíte přezdívku a heslo. Doplníte některé detaily o sobě a přidáte profilovou fotografii.

Osobní údaje a filtrování profilů

Profil lze dále vylepšit o některé nepovinné položky, které zvyšují šanci, že upoutáte pozornost možných zájemců o seznámení. Jedná se například o fotogalerii. Žádné osobní  informace seznamka nepožaduje a se svěřenými daty nakládá v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.

Komunikace je vždy chráněna pomocí šifrování. Uživatel má možnost další nevhodné uživatele jednoduše blokovat a eliminovat lze snadno i nevhodné fotografie.

Co se týče filtrování profilů, seznamka poskytuje intuitivní mechanismus vyhledávání a možnost navolit si přesně takový filtr, který potřebujete. Nastavené parametry samozřejmě lze kdykoli později i změnit. Automaticky vám budou předkládány profily, které mají uvedenou shodnou lokalitu jako vy. Uživatele lze snadno prohledávat i na základě nové registrace.

Výhodou jsou i další funkce: Seznamka poskytuje přehled o návštěvách i hodnocení vašeho profilu a je snadno použitelná taktéž v mobilním telefonu.