VictoriaMilan se profiluje jako seznamka pro zadané. Zaměřena je na hledání mileneckého vztahu. Jakým způsobem ji v tomto směru můžete využít?

Co nabízí web VictoriaMilan

Seznamka nabízí mezinárodní zázemí a až 16 000 nových členů denně. Takto široká uživatelská základna jednoznačně zvyšuje šanci na reálné seznámení s tím pravým protějškem.

VictoriaMilan vám umožní si užít milostnou aféru, a to zcela diskrétním způsobem, aniž byste jakkoli ničili svůj stávající vztah. Na vás přitom zůstává, jestli upřednostníte flirt, jednorázový sex nebo dlouhodobý milenecký poměr.

Všechny výše zmíněné varianty jednoznačně vyžadují především důsledné utajení. Anonymita je tak z pohledu provozovatelů portálu na prvním místě. Zachování soukromí a absolutní diskrétnost je z podstaty webu tohoto druhu jednoznačně vyžadována.

Anonymní profil si lze vytvořit s pomocí unikátních nástrojů nazvaných jednoduše Anonymity Tools. Pouze přibližně se též určuje lokalita uživatelů. To vám dodává šanci seznámit se s lidmi z blízkého okolí, ale současně se nenechat poznat.

Jak funguje seznamka VictoriaMilan

Algoritmy tohoto projektu využívají pokročilého systému vyhledávání a párování. Šance na nalezení vhodného partnera se zvyšují i díky vyváženému poměru mužů a žen.

Seznamku si můžete vyzkoušet zdarma a anonymně. Ovšem pozor, zpoplatněno je VIP členství, které vám zpřístupní další funkce. Zejména se jedná o chatování, vyhledávání jednotlivých uživatelů, ale i o možnost kontaktovat vyšší počet vyhlédnutých protějšků, v základu je to pouze 5 osob.

Po založení účtu registraci potvrdíte e-mailem a vyplníte nejdůležitější údaje v profilu, jako je vzdělání, vzhled nebo zaměstnání. A nechybí, pozor, samozřejmě ani dotazy na vaše sexuální preference. Rovněž můžete nahrát profilovou fotografii.

Tu lze i anonymizovat, seznamka je navíc vybavena pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako je například nouzové tlačítko umožňující rychle web opustit.