Jak už vyplývá z názvu seznamky Singles50, zaměřuje se na uživatele se statusem single specifického věku. A co dalšího je na seznamce Singles 50 zajímavé?

Jak vstoupit na seznamku Singles50

Rychle rostoucí online seznamka se zaměřuje na segment, který dnes nelze přehlížet: Uživatele ve zralém věku, kteří jsou momentálně bez partnera. Těch vzhledem ke statistikám rozvodovosti stále přibývá.

Tato seznamka deklaruje, že se zaměřuje hlavně na aktivní a všestranně zaměřené lidi. To ovšem za tak výrazně převratné považovat nemůžeme, neboť na internetových seznamkách vzhledem k množství možností zkrátka obvykle „vítězí“ ten, kdo je dostatečně průbojný.

Portál však svým uživatelům slibuje anonymitu, spolehlivost a absolutní bezpečnost. A to už jednoznačně jsou atributy, které lze ocenit zejména při snaze se seznámit tzv. vážně.

Prvním krokem, jímž vstup na web Singles 50 zahájíte, je tak registrace. Ta obnáší vyplnění osobních informací a nahrání profilové fotografie, pokud možno aktuální. O viditelnosti fotografií následně z bezpečnostních důvodů rozhoduje pouze samotný uživatel.

Využijte osobnostní test i videohovory

Součástí registrace je i vyplnění osobnostního testu. Ten je určen pro důkladnou analýzu vaší osobnosti. Ujasnit si, jací jste a co očekáváte, je při hledání vhodného partnera zvláště důležité. Doporučené profily ostatních uživatelů vám následně Singles 50 nabídne na základě automatizovaného algoritmu, který vyhodnotí, jak se k sobě podle zadaných informací hodíte.

Pokud by vám nestačilo klasické seznamování formou psaných vzkazů, můžete využít i zajímavou funkci videohovorů. Díky tomu svůj potenciální protějšek poznáte mnohem lépe a můžete se tak spolehlivě rozhodnout, jestli chcete v seznamování pokračovat.

Placené členství seznamky Singles50

Některé funkce u této seznamky lze, pozor, využívat pouze po zakoupení VIP členství. Pak vám web umožní přijímat nebo odesílat zprávy, případně se podívat na fotografie. Placené členství se taktéž automaticky prodlužuje a je nutno tuto funkcionalitu včas zrušit.

Komunikace touto formou je zcela bezpečná, neboť je zašifrovaná prostřednictvím certifikační autority Let’s Encrypt. Portál navíc díky praktické mobilní aplikaci můžete pohodlně využívat i na cestách.