Seznamte.Se definuje svou filosofii slovy „zábavný seznamovací portál“. Co zajímavého dokáže nabídnout?

Co nabízí portál Seznamte.Se

Projekt Seznamte.Se je ryze českým seznamovacím portálem. Určen je především zájemcům o vážné seznamení. V první řadě slibuje rozmanitou členskou základnu čítající přibližně 350 000 uživatelů.

Abyste se k nim mohli připojit, musíte se nejprve zaregistrovat. Registrace obnáší vyplnění několika nejdůležitějších údajů, jako je například e-mail, heslo, datum narození a místo bydliště. Je zcela zdarma.

V tomto režimu se vám zpřístupní základní funkce seznamky. Odeslat tak ze svého účtu můžete maximálně 5 zpráv. Další využití je zpoplatněno, a to konkrétně pouze pro muže.

Uživatelský profil je nutné ověřit, k tomu slouží váš e-mail. Ověření identity má smysl především z hlediska zvýšení důvěryhodnosti profilu. Takový účet pak má i vyšší úspěšnost při samotném seznamování.

Svůj profil si vyplňte a nezapomeňte k němu ani nahrát fotografii. Ta sice není nezbytná, avšak při saznamování taktéž výrazně pomáhá.

Jak se seznámit na Seznamte.Se

Dále vám portál v seznámení začne napomáhat prostřednictvím vědeckého dotazníku. Tento seznamovací dotazník vyplníte a automatický algoritmus následně na jeho základě hledá shodu mezi vámi a ostatními uživateli. Tím se výběr zájemců na seznamce zúží přesně podle vašich kritérií.

Další způsob, jak se zde seznámit, představuje originální funkce fotoseznamky. Je jednoduše založena na bázi výběru konkrétního uživatele na základě fotografie. Jde o dobře známý princip jednoduchého hodnocení líbí/nelíbí.

Internetové seznamování může být aktivitou skýtající jistá rizika. Tato seznamka chrání vaše citlivé údaje a nakládá s nimi zodpovědně. Data jsou tak chráněna prostřednictvím firewallu a dalších mechanismů bránících potenciálnímu zneužití. Data lze smazat kompletně na základě požadavku směřovaného na technikou podporu.