Seznamka Můj otrok dává tušit už podle názvu, že na seznamování se tu půjde poněkud zostra. Jak to na tomto portálu ve skutečnosti funguje?

K čemu slouží seznamka Můj otrok

Web je určen pro všechny vyznavače a vyznavačky BDSM. Jde o největší tuzemskou BDSM seznamku, která hned v úvodu přímočaře avizuje, že do svých řad zve všechny seznámeníchtivé milovníky tvrdého sexu.

Můj otrok vítá uživatele s heterosexuální i homosexuální orientací. Nevyhraňuje se ani věkově. Především cílí na nezávazný sex. Je ovšem na vás, jakou podobu mu dáte: Najít tu lze jednorázovou aféru i stálý poměr.

K tomu přispívá i vyvážený poměr registrovaných mužů a žen. Ženám zástupci projektu Můj otrok nabízejí zdarma prémiové členství. Výměnou za to si ovšem musejí nechat na vstupu ověřit svůj účet. Což je naštěstí jednoduché, postačí pouze vyfotografovat se se svou přezdívkou napsanou na listu papíru. Tím se zajistí, že za profilem je skutečně reálný uživatel, respektive uživatelka.

Placené členství, registrace a zabezpečení

Muži si obdobnou službu v podobě VIP členství už musejí koupit, neboť bezplatný účet ukrývá jen omezenou možnost odpovídání na zprávy a stejně tak i limity při procházení profilů více uživatelů.

Po registraci vás tak nákup placené služby čeká téměř nevyhnutelně. Samotný registrační proces je naštěstí velmi snadný. Vyžaduje zadání platného e-mailu a ověření účtu.

Následně si můžete vyplnit svůj seznamkový profil. V něm budete podrobněji specifikovat, kdo jste a jaký by měl být protějšek, který na seznamce hledáte. Zadat je vhodné fotografii. Ovšem pozor, tu nikdo neuvidí, pokud se nezaregistruje. Registrovaní členové už ke snímkům přístup mají. A anonymizovat snímky nelze.

Ochrana soukromí je tak spíše základní. Lépe funguje hlavně technické zabezpečení webu, které probíhá prostřednictvím protokolu SSL.