Pro všechny, kteří chtějí randit, se na internetu otevírá řada netušených možností. A co se děje na takovém free rande? To vám prozradí stejnojmenná seznamka.

Co nabízí seznamka Free rande

Jak už napovídá název tohoto portálu, zábrany zde rozhodně příliš nečekejte. Seznamka je otevřeně zaměřená na sex a erotiku.

A to ve veskrze nezávazném „balení“. Jednoduše dává dohromady uživatele, kteří si chtějí povyrazit. Příliš se přitom nezajímá o to, zda jsou zadaní, kolik je jim let a jak stabilní sexuální vztah chtějí. Jednoduše vsází pouze na pověstnou fungující chemii.

Provozovatelé projektu deklarují, že do svých řad umí zlákat více než 1 000 nových uživatelů každý den. Na tomto webu jsou vítány všechny věkové kategorie a nijak limitováni nejsou ani lidé s různou sexuální orientací.

Uživatelská základna seznamky

Patrně už povahou celého projektu je dán mírně vyšší počet mužů. Provozovatelé portálu Free rande tak do svých řad dámy i cíleně lákají, aby bylo zastoupení sil více vyvážené. A to prostřednictvím VIP členství, které je pro ženy zcela zdarma. Uživatelky nicméně musejí podstoupit ověření svého profilu, jde ale o záruku, že na seznamce bude dostatek reálných žen.

Jak je to s registrací, platbami a zabezpečením

Pánové si prémiové členství zaplatí. Dlužno ovšem dodat, že na něm mnoho prémiového reálně není, základní funkce jsou značně omezené. V bezplatné variantě je k dispozici pouze limitované procházení profilů, neúplné možností konverzace a další překážky.

V případě, že vás platba neodradí a už vám bylo 18 let, můžete se ovšem zaregistrovat. Registrace je zdarma a určitě vám poskytne základní náhled do prostředí seznamky, byť si nevyzkoušíte v plné míře kompletní funkcionalitu.

Svůj účet autorizujete za pomocí e-mailu a nově vytvořený profil vyplníte. Pozor, vzhledem k povaze Free rande očekávejte kromě „standardních“ otázek i ty, které se týkají vzhledu. Samozřejmostí by měla být v profilu určitě i fotografie.

K přenosu dat se používá protokol SSL, nemusíte mít proto obavu z toho, že seznamce svěřujete důvěrné informace.