FlirtKontakt je seznamkou, která se už vzhledem ke svému názvu profiluje poměrně jednoznačně. Jak funguje a co se na ní dá najít?

Co nabízí FlirtKontakt

V rámci Česka i Slovenska se jedná o jednu z nejznámějších erotických seznamek. Určena je všem zájemcům o flirt, nezávazný milostný vztah nebo o jednorázový sex. A to bez ohledu na sexuální orientaci.

Aktuálně seznamka FlirtKontakt nabízí více než 1 000 000 profilů. Populární web pro dospělé nabízí ověřené profily i anonymitu a z toho vyplývající maximální diskrétnost. Portál uživatele ke zveřejnění jakýchokoli informací nenutí. K zabezpečení poskytovaných údajů využívá šifrovací protokoly TLS.

Registrace je zcela zdarma. V základu však v tomto režimu možné prohlížet erotické snímky dalších uživatelů a je omezen i počet odesílaných zpráv. Ostatním uživatelům není ani možné poslat telefonní číslo nebo e-mailovou adresu.

Jak to funguje na seznamce FlirtKontakt

Pro ženy je nabízeno VIP členství bezplatně, muži mají tuto funkcionalitu zpoplatněnou. Aktivace plného členství umožňuje využívat kompletní fukci FlirtKontakt včetně prohlížení už zmíněných erotických fotografií. Nevýhodou je automatické prodlužování. Pokud by tak seznamka vaše nároky neuspokojila, nezapomeňte členství včas zrušit.

Podmínkou pro používání seznamky je vzhledem k erotickému obsahu samozřejmě minimální věk 18 let.

Uživatelé jsou při registraci ověřováni prostřednictvím e-mailu. Ověřování profilu slouží ke zvýšení jeho důvěryhodnosti. Nicméně ani tak, pozor, nelze zcela eliminovat riziko falešných profilů s fotografiemi staženými z internetu. To ovšem naštěstí i jako běžný uživatel zvládnete jednoduše odhalit i sami. Jakkoli nežádoucí, nebo dokonce nebezpečné chování lze samozřejmě nahlásit na technickou podporu.

Potenciálně vhodné protějšky lze následně filtrovat podle přezdívky, kraje, města, věku a stavu. Zobrazování erotických fotografií v nalezených profilech je pouze volitelné.