Už samotný název velmi dobře vypovídá o tom, co se na této seznamce děje. Pojďme si web ErotickýKontakt.cz představit podrobněji.

Co nabízí web ErotickýKontakt.cz

Jedná se, jak už vyplývá z názvu, o erotickou seznamku. Na webu ErotickýKontakt.cz tak uživatelé hledají především sex nebo jiné typy seznámení na bázi erotiky.

Projekt slibuje velmi širokou uživatelskou základnu, v současnosti se jedná o největší web svého druhu v ČR. Více než 1 000 nových uživatelů každý den znamená poměrně vysoké šance na to, že na tomto portálu můžete ukojit svoje tajné tužby.

Seznamka přitom nemá vymezenou sexuální orientaci nebo věkové limity. A pozor, samozřejmě ani striktně netvrdí, že uživatelé hledají výhradně milenecký poměr. Nabízí i dostatek nezadaných uživatelů, kteří se jednoduše momentálně nechtějí vázat. Poměr mužů a žen je dle aktuálních statistik vyrovnaný.

Jak vstoupit na seznamku ErotickýKontakt.cz

Podmínkou pro přístup k těmto službám je minimální věk 18 let. Dále je nutné se zaregistrovat. U profilů žen je navíc nezbytné se podrobit i ověření. To znamená vyfotografovat se s vlastní přezdívkou napsanou na papíře. Nemusíte tedy scanovat doklady nebo někam odesílat jiné citlivé údaje. Opatření si klade za cíl eliminovat falešné profily.

Registrace je zdarma a vyplnění nutných údajů vám zabere nejvýše 5 minut. Ovšem pozor, ErotickýKontakt.cz tradičně nabízí možnost VIP členství. Ženy jej mají zcela zdarma.

Placené členství seznamky

Pánové si pak placený účet víceméně zaplatit musejí, neboť bez něj nemohou odpovídat na zprávy, filtrovat uživatele podle lokality a ani neuvidí fotografie. Pozor, členství se automaticky obnovuje, službu je tedy potřeba případně včas zrušit.

Seznamka je nejen vzhledem ke své povaze zcela diskrétní, ale naprosto bezpečná z pohledu manipulace s citlivými daty uživatelů. Jejich zabezpečený přenos probíhá skrze protokol SSL.