Elite Date o sobě uvádí, že je nejdůvěryhodnější seznamka. Pojďme se na toto tvrzení podívat. Pro koho skutečně je a jaké funkce mohou uživatelé využít?

Zpoplatněná seznamka s dostatkem uživatelů

Seznamka Elite Date je určena všem zájemcům, kteří hledají vážný vztah. Tomu odpovídá i snaha provozovatelů udržet portálu maximální úroveň. Deklarují proto, že se zde registrují výhradně reální lidé a že 100 % profilů je prověřováno.

Šance na seznámení jsou vysoké i díky rozsáhlé uživatelské základně. Do ní noví lidé přibývají každým dnem. Pojetí tohoto projektu tak odpovídá i motto: Neslevujte ze svých očekávání. Nezadaným uživatelům je navíc v jejich snažení poskytována aktivní podpora, a to formou poradny, článků na blogu a přednášek.

Pro využívání služeb Elite Date je nutné se registrovat. Ta je společně s otestováním seznamky zdarma. V bezplatné variantě nicméně nelze odesílat zprávy ani prohlížet profily a ty nejdůležitější funkce seznamky tak fakticky jsou zpoplatněny.

Pro uživatele s vážnými záměry

Jak uvádějí provozovatelé, podobné omezení je záměrem, neboť placené funkce odradí ty, kteří seznámení neberou dostatečně vážně. Nicméně k automatickému prodlužování placeného členství v tomto případě nedochází.

Samotná služba deklaruje vysokou úspěšnost. Tomu odpovídá i vědecký způsob seznamování, kdy se profily k sobě přiřazují automaticky na základě podobnosti údajů vygenerovaných z vyplněných dotazníků.

Seznamování si však můžete samozřejmě i ponechat plně ve vlastních rukou. V principu tak stačí vyplnit profil, nastavit do filtru požadavky na svůj protějšek a počkat si, až se vám otevře jedinečný svět seznamování. Seznamka je otevřená komukoli bez ohledu na vyznání či sexuální orientaci.

Výhodou Elite Date je pohodlné použití kdykoli a kdekoli díky mobilní aplikaci pro Android i iOS. Využít můžete taktéž telefonickou a e-mailovou podporu v českém jazyce, a to 365 dní v roce.