Už samotný název Divoké rande předvídá, že na této seznamce vládne pořádné rušno. Co tady uživatele čeká?

Jak se registrovat na seznamce Divoké rande

Web Divoké rande se zaměřuje na erotické kontakty. Především tak otevírá možnost povyražení všem, kteří touží po nezávazném sexu.

Seznamka nabízí více než 1 000 nových uživatelů každý den. Typický je tento projekt zejména tím, že je zde zastoupeno relativně vysoké procento žen. Konkrétně se jedná až o 40 %, což ve srovnání s jinými obdobnými portály není vyloženě málo.

Najít si tak zde můžete milence nebo milenku nebo v případě nezadaných takzvaného kamaráda či kamarádku s výhodami. Seznamka není věkově vyhraněna, nicméně se uvádí převaha mladých mužů do 30 let věku.

Portál vyžaduje vstup od 18 let věku a jednoduchou registraci.

VIP členství na seznamde Divoké rande

Registrace je zdarma, pro plnohodnotné využívání veškerých funkcí je však nutné VIP členství. To zahrnuje například možnost neomezeně odpovídat na zprávy nebo si prohlédnout erotické snímky ostatních uživatelů. Bez VIP členství tak Divoké rande fakticky poněkud postrádá svůj smysl.

Jak postupovat v seznamování dál

Ovšem pozor, za peníze tuto funkcionalitu budou využívat pouze muži. Ženy mají prémiové členství dostupné zdarma, neboť musejí podsoupit ověření svého účtu. Provozovatelé se tímto způsobem snaží zvýšit počty žen v řadách registrovaných uživatelů. Pozor, dochází rovněž k automatickému prodlužování členství.

Následovat bude úprava profilu, kam vepíšete informace o sobě a požadované údaje ohledně svého vysněného seznamkového protějšku. Formulář má 5 kroků, nicméně na jeho vyplnění vám stačí cca 5 minut. Profilová fotografie není povinná, nicméně lze její nahrání doporučit.

Seznamka ze své podstaty choulostivého obsahu přistupuje ke svým uživatelům se zodpovědností, opatrností a diskrétností Data jsou přenášena formou zabezpečeného přenosu prostřednictvím protokolu SSL.