Dateefy se prezentuje jako největší česká flirtovací seznamka. Pojďme se na její princip fungování i veškeré funkce podívat podrobněji.

Jak začít využívat Dateefy

Seznamka se jednoznačně profiluje jako projekt zaměřený na nezávazné seznámení a flirt. Samozřejmě ale nelze zcela vyloučit, že z původního nezávazného rande přeskočí pomyslná jiskra a na seznamce tak najdete svou životní lásku.

Díky uvolněnému přístupu, který nepředpokládá přemrštěná očekávání, může být seznamování paradoxně snažší. Dateefy tak lze jednoznačně doporučit k vyzkoušení. Šanci na úspěch zvyšuje i široká uživatelská základna s více než 1 000 nových uživatelů každý den.

Registrace na seznamce

Registrace na web je zdarma a zabere vám přibližně 10 minut. Svůj záměr se registrovat musíte potvrdit v e-mailu, dbejte tedy na to, aby byla zadaná adresa správná.

Co se týče dalších informací, portál vás prakticky vyzve pouze k tomu doplnit, odkud pocházíte, napsat detailní informace o vašem vzhledu a nahrát profilovou fotografii, pokud možno samozřejmě aktuální. Tyto údaje nejsou povinné. Následně bude váš profil v krátkém čase schválen.

Rozdíl mezi registrací pro muže a ženu

Ženy jsou navíc vystaveny detailnímu procesu ověření. Nemusíte však nikomu svěřovat své osobní údaje nebo nikam posílat kopie dokladů, postačí se vyfotografovat s vaší přezdívkou. Coby kompenzaci za tento nadstandardní úkon pak mohou dámy využít VIP členství zdarma.

Muži si tak za některé funkce seznamky Dateefy budou muset zaplatit. Jedná se především o možnost oslovit denně až 30 uživatelů nebo neomezené odpovídání na zprávy. Stejně tak se vám zpřístupní pokročilé vyhledávání.

Vyhledávání vhodných protějšků probíhá na základě pohlaví, věku, profilové fotografie, kraje, města a sexuální orientace.

Systém ověřování uživatelů je natolik propracovaný, že na Dateefy se s falešnými profily nesetkáte. Jeho používání je zcela bezrizikové a bezpečné také díky tomu, že využívá zabezpečený přenos veškerých dat skrze protokol SSL.