Be2 je mezinárodní seznamkou, která je populární i v Česku. Čím si vysloužila úspěch a jak seznamování prostřednictvím této platformy vlastně funguje?

Co je Be2

Provozovatelé portálu avizují, že je určen prioritně nezadaným zájemcům o vážný vztah. To z podstaty klade nároky na prověřování uživatelů, s jakými záměry vlastně na seznamku přicházejí. Seznamka proto deklaruje, že je spolehlivá, bezpečná a anonymní.

Tento projekt se rovněž opírá o tvrzení, že se orientuje na aktivní a všestranně zaměřené uživatele. Nezáleží přitom na tom, koho vlastně přesně hledáte. Seznámení je otevřeno lidem bez ohledu na jejich sexuální orientaci.

Be2 se řadí ve svém segmentu k vůbec nejrychleji rostoucím. Jedná se o mezinárodní seznamovací web, který má uživatelskou základnu tvořenou už 21 miliony uživateli.

Jak to funguje na seznamce Be2

Be2 funguje na principu vyhodnocování vašeho osobnostního testu. Ten by měl posoudit ty nejdůležitější rysy a pomoci vám najít kompatibilní protějšek, který bude s těmito parametry ve shodě.

Hledat nicméně můžete na seznamce i svým tempem a vybírat z dostupných profilů. Z vámi nastavených kritérií se bude algoritmus seznamky řídit především věkem, vymezenou oblastí, požadovaným vzděláním a příjmem, případně bližší charakteristikou vzhledu.

Placené členství na seznamce Be2

Prvním krokem k nalezení pravé lásky je tak jednoznačně registrace. Ta je umožněna zdarma. Nicméně další funkce jsou u Be2 již zpoplatněny. Jedná se o zásadní funkce jako odesílání zpráv nebo zobrazování fotografií. Prakticky tak lze říci, že tato seznamka není zdarma.

Poté byste si měli vyplnit profil a nahrát do něj aktuální fotografii. Dál už si můžete s uživateli vyměňovat soukromé zprávy, případně se uchýlit k modernímu způsobu seznamování přes videohovor. Díky tomu máte vyšší šanci odhadnout, jestli si s vyhlédnutým člověkem můžete být sympatičtí i v reálném světě.