Badoo lze definovat spíše než jako seznamku jakožto komunitní web. Jak funguje a koho tu můžete najít?

Jednoduchá registrace a až 400 000 uživatelů

Badoo především své uživatele vyzývá k tomu, aby si jeho prostřednictvím povídali a seznamovali se. Právě seznamovací funkce se stala v čase dominantní.

Nicméně Badoo nijak striktně nevymezuje, k jakému účelu slouží. Můžete si tak s lidmi na druhé straně pouze povídat, nezávazně flirtovat nebo přikročit až k domluvení osobní schůzky. Tuto seznamku navíc v hojné míře využívají nejen Češi, ale i ti, kteří jsou v ČR pouze na návštěvě.

Členská základna seznamky

Dnes o sobě tento projekt přímo uvádí, že 400 000 novými registracemi každý den je dokonce momentálně největší seznamovací aplikací na světě. Badoo funguje v mezinárodním měřítku a je lokalizováno do 40 jazyků včetně češtiny.

Registrace je velmi jednoduchá, použít k ní můžete e-mail nebo svoje telefonní číslo. V prvním kroku pak zadáte zvolené heslo. Navíc se můžete registrovat i prostřednictvím již existujícího uživatelského účtu na Facebooku.

Sociální síť Badoo je otevřená všem

Na Badoo lze využít celou řadu služeb, jako jsou placené seznamovací hry, dále vyhledávání uživatelů dle zadaných parametrů a lokality, případně i omezený interní komunikační systém.

Následně pak profily třídíte podle toho, zda vás zaujaly. Fotografii tedy udělíte křížek nebo srdíčko na znamení svého „verdiktu“. Systémem fungování se spíše jedná o sociální síť, kterou lze přirovnat třeba ke konkurenčnímu Tinderu. Ovšem díky značně rozvolněným pravidlům musíte ovšem počítat i s tím, že hrozí výskyt falešných profilů.

Placené možnosti seznamky

Výhodou je rovněž to, že nejdůležitější funkce můžete využít zcela zdarma. Placené funkce seznamky spočívají především v možnosti nechat si svůj profil zviditelnit a nejsou tedy nezbytné. Seznamka je vybavena i některými dalšími speciálními funkcemi, které například umožňují vyhledání partnera na základě toho, zda je podobný známé celebritě.