Academic Singles je prémiovým seznamovacím portálem pro všechny nezadané. Co od ní můžete očekávat?

Sofistikovaná vědecká metoda seznamování

Academic Singles uvádí, že se jedná o prémiový a zároveň bezpečný seznamovací web. Zaměřuje se zejména na lidi s vyšším vzděláním, kteří hledají vážný vztah na úrovni. Provozovatelé slibují kolem 300 000 profilů z celé ČR.

Seznamka však není nijak uzavřena ani osobám s nižším vzděláním. Výhodou je taktéž široký rozptyl uživatelů, portál se nezaměřuje na žádnou konkrétní věkovou kategorii. Zároveň můžete využít bezplatnou registraci.

Taktéž Academic Singles sází na vědecký princip seznamování s pomocí speciálního dotazníku. Ten následně umožní najít protějšky, se kterými máte tzv. shodu. Zároveň vám nabídne vhodné potenciální partnery adekvátně zvolené lokalitě.

Dbejte tak hlavně na to, že při vyplňování profilu i při uvádění zájmů a názorů do dotazníku byste měli uvádět pravidivé informace. Totéž platí pro vaši fotografii. Ta by samozřejmě měla být taktéž aktuální.

Ceník VIP služeb seznamky Academic Singles

Možnosti vám dále znatelně rozšíří placené členství. Prémiový účet vám umožní například se podívat, kdo je aktuálně online, budete moci rychleji procházet ostatní profily a zajistíte si i možnost odesílání i přijímání zpráv.

Právě placené členství slibuje, že seznamka je prostá falešných profilů a nebezpečných obchodních praktik a spamu. Jména i fotografie zůstávají z rozhodnutí uživatele po příslušnou dobu anonymní. Sami máte ve vlastních rukou to, s kým se seznámíte důvěrněji a jak rychle budete s vyhlédnutými protějšky postupovat.

Pokročilé funkce s placeným členstvím

Seznamka rovněž disponuje funkcí videohovorů. Ta vám umožní poznat svůj protějšek i virtuálně mnohem lépe než prostřednictvím zpráv. Snadno tak zjistíte, zda přeskočila ona pověstná jiskra a může dojít k osobnímu setkání. Zaručena je v průběhu každého hovoru plná kontrola, absolutní anonymita a maximální úroveň bezpečnosti.

Seznamka je snadno použitelná taktéž v mobilním telefonu. Stačí si stáhnout aplikaci. Ta je dostupná pro majitele mobilních telefonů s operačním systémem Android i iOS.